PROCES

Autentyczne odżywianie i świeżość są dla nas priorytetem, dlatego nasze soki są najwyższej jakości.

Świeżo wyciskane

Autentyczną świeżość uzyskuje się poprzez wyciskanie soków z ręcznie wyselekcjonowanych owoców i warzyw w małych partiach każdego tygodnia. Dbamy o każde pojedyncze jabłko czy banana, który przechodzi przez nasze ręce. Nasze soki są pasteryzowane w minimalnej temperaturze, przez minimalną ilość czasu, aby zapewnić, że dostarczamy świeży, odżywczy sok. Zacznij swój dzień od zdrowego napoju z Crazy Fruits

Czysta etykieta

Czystość pełnowartościowych składników i ich nieodłączne korzyści zdrowotne skłaniają nas do tworzenia czystych, autentycznych soków bez dodatków, cukru, barwników, konserwantów i GMO. Wierzymy, że tylko dobrze przemyślana mieszanka składników może być w pełni korzystna dla Ciebie, dlatego bardzo dokładnie analizujemy zawartość naszych butelek.

Troska o środowisko

Wspieranie operacji czystej etykiety wykracza poza to, co jest w butelce. Nie używamy plastikowych butelek, tylko szklane, które są znacznie bardziej przyjazne dla środowiska. Wszystkie nasze opakowania są produkowane w Polsce i w 100% nadają się do recyklingu. Dbamy o świat, w którym żyjemy.

100% WARZYW I OWOCÓW

BEZ CUKRU

BEZ ALKOHOLU

MAKSYMALNE NAWODNIENIE

Z MIŁOŚCI DO NATURY